Prywatna placówka medyczna w Nałęczowie poszukuje do pracy
Pielęgniarki Ambulatoryjnej
Pielęgniarki Instrumentariuszki
Pielęgniarki Anestezjologicznej
Miejsce pracy:

  • Nałęczów
  • Opis stanowiska:
  • praca na bloku operacyjnym
  • praca w gabinecie diagnostycznym
  • Oczekiwania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • dodatkowe kwalifikacje (mile widziane) np. pielęgniarki operacyjnej
  • praca na oddziale okulistycznym w przypadku pielęgniarki instrumentariuszki
  • (specjalizacja/kurs – również w trakcie szkolenia)
  • otwartość oraz chęć uczenia
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w okulistyce (mile widziane)
  • umiejętność obsługi diagnostycznego sprzętu okulistycznego (mile widziane)
  • znajomość języków obcych, szczególnie angielskiego (mile widziane)
  • Oferujemy:
  • stabilną pracę
  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenia lub kontraktu (preferowana umowa o pracę)
  • Oferty proszę przesyłać na adres: wspolpracanaleczow@op.pl