Holiday Park & Resort dla Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych.
W ramach propozycji wypoczynku istnieje możliwość skorzystania z rabatu ponad 80% w ramach zakupu voucherów na 7-dniowe pobyty posezonowe w sześciu nadmorskich resortach Holiday Park & Resort tj. Rowy, Pobierowo, Niechorze, Ustronie Morskie, Kołobrzeg, Mielno (do wyboru).

Kupują Państwo Vouchery pobytowe w cenie 19% wartości na tydzień (6 dób)  w domku lub apartamencie dla całych rodzin 9 os. (6 dorosłych +3 dzieci) w domku lub 4 os. (3 dorosłe + 1 dziecko )  w apartamencie.  W cenach 429,27 zł  apartament i 613,77 zł domek
Dodatkowe opłaty ,które już klient rezerwując pobyt  na stronie holiday będzie musiał ponieść:
– opłata klimatyczna ok 2 zł za os/dzień
– media według zużycia (woda i prąd)
– jednorazowa opłata za sprzątanie 150 zł brutto (możemy ją jako jedyną dopisać do faktury)
– kaucja  ,która jest 100% zwrotna 750 zł
Opłaty to ok 300 zł dla rodziny  w sumie w kwestii opłat (średnia wyliczona z pobytów) -> które można pokryć np. z kaucji zwrotnej.

Na terenie znajdują się baseny z podgrzewaną wodą, restauracje, kawiarnie, bary, boiska oraz szereg innych atrakcji.
Czas na zrealizowanie voucherów to 5 lat w każdym dostępnym w danym okresie Resorcie.
Terminy w jakich można realizować pobyty: od 1 kwietnia do 14 czerwca oraz cały wrzesień i październik we wszystkich 6-ciu Resortach, od listopada do marca Resorty całoroczne w Rowach i Pobierowie, z basenem krytym oraz strefą SPA. W Cieplicach Zdrój od 1 września do 20 grudnia i 1 marca do 14 czerwca. Z wyjątkiem Majówki Bożego Ciała.
Wirtualny spacer po resortach można odbyć na stronie: www.holidaypark.pl
Zamówienie na Vouchery realizowane jest przez zgłoszenie się imienne do OIPiP w Białej Podlaskiej telefonicznie 83 343 60 83, kom 693 877 799 lub e mail: biuro@oipip-bp.pl
W momencie zakupu trzeba będzie podać nazwisko osoby, która będzie voucher realizować.Ponadto trzeba będzie zadeklarować czy realizacja będzie nad morzem czy w naszej nowej lokalizacji w górach.

PREZENTACJA