Jak poradzić sobie ze stopą cukrzycową w czasie pandemii?”

Spotkanie poprowadzi ekspert – dr n. med. Sebastian Borys – specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii.

Kiedy? 16 kwietnia 2020 r., godz. 18:00

Gdzie? Facebook Live lub platforma Clickmeeting (do wyboru, szczegóły poniżej)

O wykładowcy:

Dr Sebastian Borys jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Segalena w Bordeaux (Francja). Jest związany z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zdobywał wiedzę i doskonalił umiejętności na podyplomowych stażach i kursach m.in. w Monachium, Rheine, Dusseldorfie (Niemcy), Maastricht (Holandia), Londynie (UK). Sebastian Borys jest autorem i współautorem oryginalnych artykułów, publikacji, rozdziałów w podręcznikach z zakresu stopy cukrzycowej. Jest wykładowcą i uczestnikem zjazdów, kursów i konferencji w Polsce i za granicą poświęconych stopie cukrzycowej. Dr Borys jest zaangażowany w popularyzowanie wiedzy na temat stopy cukrzycowej. Współtworzył „Program Wsparcia Ambulatoryjnego Leczenia Chorych z Zespołem Stopy Cukrzycowej” w Polsce na lata 2016-2018. Dr Sebastian Borys jest członkiem sekcji stopy cukrzycowej Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (DFSG;EASD) oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD).

Kwestie techniczne:

Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań prowadzącemu.
Zachęcamy także do przesyłania pytań przed spotkaniem – na adres um@pl.urgo.com.

ISTNIEJĄ DWIE ALTERNATYWNE MOŻLIWOŚCI DOŁĄCZENIA DO WEBINARU:

  1. FACEBOOK LIVE: TRANSMISJA ZOSTANIE UDOSTĘPNIONA NA STRONIE URGO MEDICAL POLAND W MOMENCIE JEJ ROZPOCZĘCIA.
    DODATKOWO, LINK DO TRANSMISJI ZOSTANIE UMIESZCZONY NA STRONIE WYDARZENIA (https://www.facebook.com/events/533682664000124), RÓWNIEŻ W MOMENCIE JEGO ROZPOCZĘCIA.
  2. CLICKMEETING: DRUGĄ MOŻLIWOŚCIĄ DOŁĄCZENIA DO WEBINARU JEST DOSTĘP POPRZEZ ZEWNĘTRZNĄ PLATFORMĘ. WYMAGANA JEST WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA NA STRONIE: https://urgo.clickmeeting.com/423871555/register PO REJESTRACJI OTRZYMACIE PAŃSTWO LINK Z DOSTĘPEM DO TRANSMISJI.

W przypadku wyboru przez Państwa zewnętrznej platformy streamingowej, Państwa dane osobowe wymagane przy dostępie do witryny, będą przetwarzane przez Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o. o., w celu realizacji udostępnienia transmisji i do czasu jej zakończenia. Polityka prywatności Laboratoria Polfa Łódź sp. z o. o. jest dostępna pod adresem: https://www.urgopolfalodz.pl/polityka-prywatnosci/

Udostępnij