Szanowni Państwo, 

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych kontynuuje organizację certyfikowanych, bezpłatnych szkoleń dla personelu pielęgniarskiego-opiekuńczego pracującego w domu pacjenta
Poprzednia edycja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem – dziękujemy za zaufanie! 
Tak liczny udział w cyklu szkoleń „Opieka w domu pacjenta” to również Państwa zasługa, ponieważ uczestnicy często o szkoleniu dowiadywali się właśnie z Państwa stron internetowych i maili – pięknie dziękujemy za współpracę!
Jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnych szkleniach:
  • 24.02.2022 godz. 18:30  – Komunikacja alternatywna i wspomagająca w opiece nad pacjentem (Monika Karwacka)
  • 31.03.2022 godz. 18:30  – Jak dbać o właściwy stan odżywienia pacjenta w domu? (dr n. o zdr. inż. Agnieszka Guligowska)
  • 21.04.2022 godz. 18:30  – Ból i infekcje układu moczowego w demencji – błędne koło. Ukryte i niedoceniane przyczyny zaburzeń zachowania w demencji (mgr Iwona Przybyło, pielęgniarka)
✔️ Szkolenia są bezpłatne
✔️ Każdy uczestnik otrzyma certyfikat
Zapraszamy do udziału w szkoleniach personel pielęgniarski z Państwa Izby – żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń – prosimy o przekazanie informacji.
Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz rejestracja pod linkiem: https://damy-rade.info/szkolenia/certyfikowane-szkolenia-dla-personelu-pielegniarsko-opiekunczego
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.
Pozdrawiamy serdecznie
Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat
Katarzyna Rozmus-Gazda
tel. 723 185 361
Udostępnij