Szanowni Państwo,
jako organizator logistyczny Konferencji Polskiego Towarzystwa Wakcynologii „COVID-19: wielka lekcja wakcynologii”, która została zaplanowana na termin 14-15.10.2021 pozwalamy sobie na kontakt w związku ze zbliżającym się Wydarzeniem.
W imieniu Komitetu Naukowego pod przewodnictwem Pana Prof. Ernesta Kuchara uprzejmie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu naukowym.
Konferencja będzie mieć formę hybrydową – stacjonarnie dla prelegentów, zaproszonych Gości oraz części uczestników w hotelu Novotel Airport w Warszawie w oraz w formie transmisji on-line dla pozostałych uczestników. Nagrania z konferencji będą dostępne po zalogowaniu na stronie internetowej przez 2 tygodnie po wydarzeniu (od 19 października do 2 listopada).
Podczas Konferencji eksperci z PTW poruszą tematykę szczepień przeciwko COVID-19, ale również szczepień obowiązkowych i zalecanych i ich przyszłości.
Program wydarzenia jest dostępny na stronie https://konferencjaptw2021.pl/
W załączniku przesyłam szczegółowe zaproszenie oraz baner konferencyjny.
Zwracamy się z uprzejmym zapytaniem o możliwość dystrybucji zaproszenia do członków Państwa Izby Pielęgniarek i Położnych. Będziemy wdzięczni za możliwość nawiązania współpracy, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.
Pytania proszę kierować do:
Paulina Karpińska – Event Manager BATUMI
Tel: +48 537 999 534
E-mail: paulina.karpinska@batumi-agency.pl
Z poważaniem
Marta Molicka
Batumi