Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej, certyfikowanej sesji:
Pacjent z raną przewlekłą w ośrodku terapii hiperbarycznej
Spotkanie poprowadzi ekspert, wieloletni praktyk w dziedzinie leczenia ran – mgr Urszula Jakubowska.
10 września 2020 r.
godz. 18:00
Wyłącznie platforma Clickmeeting
Dla uczestników przewidziane są certyfikaty uczestnictwa.<
Zachęcamy do rejestracji na webinar – w przypadku, gdy nie mają państwo możliwości uczestniczenia w sesji na żywo, zapis webinaru, w formie video, zostanie państwu udostępniony i przesłany e-mailem. To rozwiązanie daje możliwość obejrzenia wykładu w dowolnym momencie.
O prowadzącej:
mgr Urszula Jakubowska – pielęgniarka koordynująca w oddziale ratunkowym Szpitala Klinicznego UMB w Białymstoku. Posiada specjalizacje w dziedzinach anestezjologii i intensywnej opieki medycznej, pielęgniarstwa ratunkowego oraz pielęgniarstwa epidemiologicznego. Ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in. w Klinice Kardiologii, Samodzielnej Pracowni Hemodynamiki oraz w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym z Pododdziałem Intensywnej Terapii oraz w Ośrodku Terapii Hiperbarycznej. Opieką nad pacjentami z ranami trudno gojącymi zajmuje się, z sukcesami, od 2015 roku. Mgr Urszula Jakubowska nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, jest zaangażowana w pracę społeczną w ramach samorządu zawodowego pielęgniarek i położnych, prowadzi także szkolenia z zakresu leczenia ran.
Kwestie techniczne:
Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań prowadzącemu.
Zachęcamy także do przesyłania pytań przed spotkaniem – na adres um@pl.urgo.com.
Uwaga: transmisja dostępna będzie wyłącznie na platformie Clickmeeting. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://urgo.clickmeeting.pl/pacjent-z-rana-przewlekla-w-osrodku-terapii-hiperbarycznej/register
Po rejestracji otrzymacie państwo link z dostępem do transmisji. Jeśli mail z linkiem dostępowym od Clickmeeting do Państwa nie dotarł, zalecamy wejść bezpośrednio do pokoju, już po rozpoczęciu wydarzenia, poprzez link rejestracyjny (https://urgo.clickmeeting.pl/pacjent-z-rana-przewlekla-w-osrodku-terapii-hiperbarycznej/register)
Państwa dane osobowe wymagane przy dostępie do witryny, będą przetwarzane przez Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o. o., w celu realizacji udostępnienia transmisji i do czasu jej zakończenia. Polityka prywatności Laboratoria Polfa Łódź sp. z o. o. jest dostępna pod adresem: https://www.urgopolfalodz.pl/polityka-prywatnosci/
Zachęcamy do udostępniania informacji o spotkaniu wśród innych profesjonalistów, zajmujących się w swojej pracy zawodowej leczeniem ran.
Do zobaczenia!
Zespół Urgo Medical

 

Udostępnij