Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej, certyfikowanej sesji:
Postępowanie z odleżyną w warunkach domowych
Spotkanie poprowadzi ekspert, wieloletni praktyk w dziedzinie leczenia ran – lek. Łukasz Szczepański – specjalista medycyny rodzinnej.
📅 30 września 2020 r.
godz. 19:00
📍 Wyłącznie platforma Clickmeeting
Dla uczestników przewidziane są certyfikaty uczestnictwa.
Zachęcamy do rejestracji na webinar – w przypadku, gdy nie mają państwo możliwości uczestniczenia w sesji na żywo, zapis webinaru, w formie video, zostanie państwu udostępniony i przesłany e-mailem. To rozwiązanie daje możliwość obejrzenia wykładu w dowolnym momencie.
O prowadzącym:
Doktor Szczepański w 2009 r. ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie, w 2014r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej. Od 2015 r. zajmuje się problematyką leczenia ran, kilkukrotnie organizował szkolenia celem propagowania wiedzy na ten temat. Opracowane przez Doktora przypadki kliniczne pacjentów z ranami publikowane są na łamach magazynu „Rany w praktyce”.
Kwestie techniczne:
Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań prowadzącemu.
Zachęcamy także do przesyłania pytań przed spotkaniem – na adres um@pl.urgo.com.
Uwaga: transmisja dostępna będzie wyłącznie na platformie Clickmeeting. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://urgo.clickmeeting.com/postepowanie-z-odlezyna-w-warunkach-domowych/register
Po rejestracji otrzymacie państwo link z dostępem do transmisji. Jeśli mail z linkiem dostępowym od Clickmeeting do Państwa nie dotarł, zalecamy wejść bezpośrednio do pokoju, już po rozpoczęciu wydarzenia, poprzez link rejestracyjny (https://urgo.clickmeeting.com/postepowanie-z-odlezyna-w-warunkach-domowych/register)
Państwa dane osobowe wymagane przy dostępie do witryny, będą przetwarzane przez Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o. o., w celu realizacji udostępnienia transmisji i do czasu jej zakończenia. Polityka prywatności Laboratoria Polfa Łódź sp. z o. o. jest dostępna pod adresem: https://www.urgopolfalodz.pl/polityka-prywatnosci/
Zachęcamy do udostępniania informacji o spotkaniu wśród innych profesjonalistów, zajmujących się w swojej pracy zawodowej leczeniem ran.
Do zobaczenia!
Zespół Urgo Medical

Udostępnij