Szanowni Państwo,
zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe Komitetu Społecznego „Biuro Pomocy Ukrainie” działającego przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej.
Komitet jest działaniem oddolnym pracowników Szpitala i jest on prowadzony w formie wolontariatu. Pracownicy dobrowolnie i z własnych środków zbierają fundusze na zakup pomocy humanitarnej dla mieszkańców Ukrainy oraz wsparcie tamtejszych szpitali np. poprzez finansowanie zakupów produktów medycznych.

Obecnie pragniemy podjąć kolejny projekt, który będzie miał znaczący wpływ na wsparcie Centralnego Miejskiego Szpitala w Równem tj. zakup używanego samochodu dostawczo – osobowego do transportu i zaopatrywania rannych. Komitet współpracuje bezpośrednio z kierownictwem Szpitala w Równem w związku z czym chcielibyśmy Państwa zapewnić, że wszelkie przekazane środki zostaną dokładnie i rzetelnie wykorzystane na wyżej wskazany cel.
Wierzymy w moc wspólnej odpowiedzialności społecznej i zdajemy sobie sprawę, że Państwa zaangażowanie może mieć realny wpływ na poprawę życia wielu osób. Dlatego serdecznie prosimy o rozważenie możliwości wsparcia naszego Komitetu poprzez przekazanie darowizny na poniższy numer rachunku bankowego:

Społeczny Komitet – Szpitalne Biuro Pomocy Ukrainie
48 8025 0007 0056 4108 2000 0010
Tytułem: „Szpital w Równem”

Poprzez Państwa hojność i zaangażowanie, będziemy mogli wspólnie uczestniczyć we wsparciu szpitali na Ukrainie, które mają duże trudności ze zdobyciem niezbędnych środków medycznych i zabezpieczeniem pacjentów podczas trwającego konfliktu.
Plakat informacyjny
Emilia Osak