W imieniu Sekcji Pielęgniarskiej Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego oraz Komitetu Organizacyjnego Konferencji Żywienie bez granic mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym, praktycznym szkoleniu z serii Warsztaty bez granic, pt.: Praktyczne aspekty żywienia pozajelitowego i dojelitowego – opieka pielęgniarska nad dostępami żylnymi i dostępami do przewodu pokarmowego.

Warsztaty odbędą się 25 września 2021 r. w budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Erazma Ciołka 27.

Warsztaty kierowane są do pielęgniarek i pielęgniarzy i będą miały charakter aktywizujący i praktyczny. Uczestnicy nauczą się prawidłowej obsługi dostępów żylnych oraz dostępów do przewodu pokarmowego pod okiem najlepszych specjalistek w kraju, które na co dzień opiekują się pacjentami żywionymi poza- i dojelitowo w warunkach domowych, pracując w Poradni Dla Osób Żywionych Poza- i Dojelitowo w Warunkach Domowych oraz Oddziale Klinicznym Żywienia i Chirurgii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie. Podczas warsztatów wykorzystane zostaną fantomy oraz sprzęty wszystkich wiodących producentów, aby uczestnicy przekuli teorię w praktykę. Aby zapewnić praktyczny charakter szkolenia liczba miejsc jest ograniczona, a ćwiczenia będą odbywać się w podziale na kameralne, pięcioosobowe podgrupy. W załączeniu przesyłamy pełen program wydarzenia.

Więcej informacji o szkoleniu dostępnych jest pod adresem: https://zywieniebezgranic.pl/warsztaty-pielegniarskie-25-wrzesnia-2021/

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zakupić bilet w cenie 350 zł pod niniejszym adresem: https://zywieniebezgranic.pl/produkt/bilet-na-warsztaty/

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: biuro@zywieniebezgranic.pl

Z poważaniem,

Zuzanna Przekop

Udostępnij