Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE szkolenie z PSYCHOONKOLOGII,  które  odbędzie się w terminie 27-28 maja 019 w  LUBLINIE (wkrótce na stronie będzie informacja o miejscu – prawdopodobnie Collegium Novum UM, Al Racławickie 1).    W załączeniu przesyłam szczegółową informację dot. programu szkolenia. Uczestnicy szkolenia otrzymują dyplom, który uprania do zdobycia 16 punktów edukacyjnych.

UWAGA: OSTATNI raz to szkolenie odbędzie się w Lublinie (program w tym roku już się kończy), tak więc namawiam by skorzystać z tej okazji.

 

Szkolenie trwa 2 dni od 9:00 do 16:30 (w tym dwie przerwy – jedna kawowa, druga obiadowa) i adresowane jest do lekarzy, pielęgniarek, położnych, psychologów,fizjoterapeutów, pedagogów, opiekunów medycznych i pracowników hospicjów.

 

Zapisy na listę główną odbywają się na stronie  www.psychoonkologia.imid.med.pl . 
 
Sposób rejestracji: – proszę wejść w zakładkę Szkolenie w Lublinie (na naszej stronie po prawej stronie), pojawi się okienko „zarejestruj się” (na niebieskim tle, po lewej stronie), w które należy kliknąć, wypełnić formularz i już!  Bardzo proszę o dokładne wypełnienie i sprawdzenie że podany adres e-mail jest właściwy – akceptacja rejestracji będzie zwrotnie na ten adres przesłana jaki i potem korzystamy z tego adresu do dalszej komunikacji z Państwem
 
W przypadku wyczerpania się zapisów na listę główna zostanie otwarta lista rezerwowa – na tej samej stronie. 
 
Program jest realizowany pod auspicjami Ministerstwa Zdrowia i Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.  Serdecznie zapraszamy!  W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
 
Plik do pobrania: SZKOLENIE z PSYCHOONKOLOGII
Udostępnij